Про ТРК

Регіональна телерадіокомпанія «Балінформкомпанія» успішно працює 25 років. За цей час заслужила авторитет та повага жителів міста Балти, Балтського району та районів півночі Одещини

ТРК «Балінформкомпанія» згідно з Ліцензією має 24 години ефірного часу.

Зона покриття нашого телевізійного каналу (цифрове ефірне телебачення DVB-T2) охоплює 12 північних районів Одеської області: Балтський, Подільський, Любашівський, Кодимський, Савранський, Ананьївський, Окнянський, Миколаївський, Роздільнянський, Ширяївський, Великомихайлівський, Березовський.

25-річний досвід роботи, креативний колектив професіоналів дозволяють готувати передачі різних жанрів і незмінно високої якості. Особлива увага приділяється новинним, інформаційним і розважальним передачам. Програми ТРК «Балінформкомпанія» розраховані на всі вікові категорії. Окрім програм власного виробництва телеканал транслює програми вітчизняного та зарубіжного виробника в тому числі художні фільми та серіали з високим рейтингом.

ТРК «Балінформкомпанія» застосовує практику проведення передач у прямому ефірі.

Передачі ТРК «Балінформкомпанія» неодноразово відзначалися нагородами обласних та всеукраїнських телевізійних конкурсів. Телекомпанія та її працівники також мають численні грамоти районного, обласного рівнів.

Пропонуємо свої послуги у розміщенні реклами, рекламних роликів, презентаційних та рекламних фільмів на нашому телеканалі. Також можлива реклама у вигляді телегазети (текст і його дикторська озвучка). Крім того, пропонуємо свої послуги із виготовлення рекламної продукції.

(с) ТРК "Балинформкомпания" 2016 г.